Üye Ol
Şifremi Unuttum
 
Üyelik Ve Servisler İade ve Garanti Alışveriş Ve Ödeme Sipariş Ve Teslimat Bize Ulaşın
 
 
 
 
 


SSL Certificate
 
 
 
İADE VE GARANTİ

İade & Garanti

 

İade Şartları

Siparişim darbeli / defolu çıktı, ne yapmalıyım?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanında size gönderilen bütün belgelerle ( ürün faturası ve iade formu), Laleli.com'a geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürünü göndermeden önce aşağıda yer alan ürün iade formunu doldurup bize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Ürün iadeniz onaylandıktan sonra gerekli işlem en kısa sürede yapılacaktır. Ürün teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade talebinizi yapmanız gerekmektedir.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri asağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

- Ürünün faturası,

- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Laleli.com
, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansıtılacaktır.

Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir. Hijyenik ve tek kullanımlık ürünlerde de iade sözkonusu değildir.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü size gelen kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.İade işlemlerinde gönderim ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulastığı gün işleme alınacaktır.

İade Bildirim Formu

 

Garanti Koşulları
Laleli.com'da satılan tüm ürünler üretici, ithalatçı veya distiribütör firmaların garantisi altındadır.

 
www.laleli.com

LALELİCOM SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Balabanaga Mah. Fethibey Cad. Kurultay Sok. No:15/5 Laleli / İstanbul / TÜRKİYE
Tel: 0 212 514 10 20 Faks: 0 212 514 10 20
e-mail : iletisim@laleli.com